ÇALIŞTAY HAKKINDA


Çalıştay Tarihleri
10 - 11 Aralık 2021

Toplantı Dili
Toplantı resmi dili Türkçe’dir.

Çalıştay Kayıtları
Stand alanına erişmek, çevrimiçi oturumları görüntülemek ve soru göndermek için http://www.togcalistay2021.org adresine tarafınıza gönderilen kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmanız gerekmektedir. Kullanıcı adı ve şifreniz info@tog2021.org adresine kayıt taleplerinizi ve ödeme dekontunuzu ilettikten sonra tarafınıza iletilecektir.

Katılım Sertifikası
11 Aralık 2021 saat 15.00 itibariyle Atrium'daki kiosktan katılım sertifikalarını talep edebilirler.

Sponsor Alanı Ziyaretleri
Çalıştay başlangıç ve bitiş saatleri arasında Sponsor Alanı'nı ziyaret edebilir, firma temsilcileri ile online olarak iletişime geçebilirsiniz.

Oturumları İzleme
Programda belirtilen saatlerde Toplantı Salonu’na giriş yaparak oturumları izleyebilir ve konuşmacılara soru sorabilirsiniz.

Canlı yayınlar kullandığınız internet tarayıcısının güvenlik özelliklerine bağlı olarak sesi kısılmış olarak başlayabilmektedir. Bu durumda video oynatıcının üst bölümünde yer alan hoparlör ikonuna tıklayarak yayının sesini açabilirsiniz.

Oturumlar internet üzerinden canlı yayınlanacak olup, yayın kalitesi servis sağlayıcınızın altyapısına ve bağlantı hızınıza göre değişiklik göstermektedir. Canlı yayını kalitesini toplantı salonunda bulunan video oynatıcının sağ alt köşesinde yer alan “çark” ikonuna tıklayarak seçebilir, yayın kalitenizi ve kaliteye bağlı olarak kullanacağınız data miktarını kendiniz belirleyebilirsiniz.

Mobil cihazlarınızdan yapacağınız dijital etkinlik girişlerinde canlı yayın kalitesi mobil cihazınızın markası ve işletim sistemine bağlı olarak otomatik düzenlenmekte, izleme ve görüntü seçenekleri Apple ve Android cihazlarda farklılık göstermektedir.

Bilgisayar, tablet ve cep telefonu fark etmeksizin video oynatıcınızın sağ alt köşesinde yer alan ikonu kullanarak, tam ekran video gösterim seçeneğini etkinleştirebilir, sunum ve konuşmaları tüm ekranınızı kaplayacak şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Bağlantı Koşulları
17. Ulusal Onkolojik Araştırmalar Web Çalıştayı aktif internet bağlantısı gerektirmektedir. Etkinliğe katılımınız öncesinde internet bağlantınızın çalışır durumda olduğunu kontrol ediniz.

Kesintisiz ve kaliteli bir canlı yayın deneyimi için bağlantı hızınız önemlidir. En iyi görüntü ve yayın kalitesi için minimum 7mbit/sec indirme hızına sahip olmanız tavsiye edilmektedir. Etkinlik öncesi www.testmy.net/download linkini tıklayarak indirme hızınızı kontrol edebilirsiniz.

İnernet bağlantı hızınızın düşük olması durumunda modeminize daha yakın bir noktada konumlanmanız, sorunun devam etmesi durumunda modeminizi kapatarak 1dk bekleyip tekrar çalıştırmanız, bu işlemlerin çözüm olmaması durumunda ise servis sağlayıcınız ile iletişime geçerek modem ayarlarınızın uzaktan güncellenmesi için talep oluşturmanız daha iyi bir bağlantı hızına sahip olmanızı sağlayacaktır.